KONST / Litografier / Färglitografi 9741099
nr 974 1099
Per Ölund
(f. 1955), Sverige
Färglitografi, Per Ölund (f. 1955), PT, signerad 1983, 74x55
Per Ölund, svensk målare, tecknare och författare, född 1955.
måndag 17 augusti 2015
kl 18:46:59